SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Nasze akcje

Pomagajmy dzieciom

W świecie, w którym nowe technologie przyczyniają się do nieznanego nigdy przedtem rozwoju, istotne jest, by nie negować podstaw życia wewnętrznego: współczucia, miłości, prostoty serca i pogodnej radości. Trzeba starać się nieść szczęście innym.

ZST już szósty rok, dzięki zaangażowaniu uczniów i nauczycieli stara się to zadanie wypełniać, dlatego dnia 18.12.2007 r. o godzinie 16:30 w auli szkoły odbyło się spotkanie wigilijne dzieci ze Stowarzyszenia ,,Pomagajmy  Dzieciom” oraz młodzieży i nauczycieli. Swoją obecnością zaszczycili nas: w-ce Starosta Powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego Tadeusz Teterus,  Burmistrz Miasta i Gminy Trzcianka Marek Kupś,  w-ce Burmistrz Miasta i Gminy Trzcianka Artur Powchowicz,  Przewodnicząca TPD Teresa Jastrzębska.  Dzieci i zaproszonych gości powitali dyrektor Zespołu Szkół Technicznych Robert Ziółkowski i prezes Stowarzyszenia ,,Pomagajmy Dzieciom” Jolanta Birula.

Młodzież ZST przygotowała Jasełka,  dzieci przedstawienie Bożonarodzeniowe.

Główną atrakcją było przybycie Mikołaja, który każde dziecko obdarował upragnionym prezentem. Pieniądze na upominki dla dzieci nasi uczniowie pozyskali pakując zakupy w marketach trzcianeckich. Na stołach dzieci znalazły: napoje, słodycze i owoce. Atmosfera spotkania była bardzo gorąca. Spotkanie zakończyło się wspólnym kolędowaniem.