SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Aktualności

Szkolny etap konkursu matematycznego

Dnia 21 lutego 2008 roku odbył się etap szkolny V Regionalnego Konkursu Matematycznego dla uczniów klas II szkół ponadgimnazjalnych powiatów chodzieskiego, czarnkowsko – trzcianeckiego, pilskiego i złotowskiego. Do zmagań  w tej dziedzinie wiedzy przystąpili następujący uzdolnieni matematycznie uczniowie ZST, dla których matematyka nie ma żadnych tajemnic: Aleksandra Rogosz, Katarzyna Surma, Iwona Szlaga, Bartosz Izydor, Mariusz Pertek, Bartosz Chorążyczewski, Ireneusz Jankun, Bartosz Sekuterski, Piotr Antoszewski

W ciągu półtora godziny zmagań młodzież rozwiązywała 10 zadań. Mimo konkursowego stresu, atmosfera była bardzo miła, choć duch rywalizacji unosił się w powietrzu… Uczniów przygotowywały nauczycielki matematyki: p. Joanna Rybarczyk i p. Aneta Jastrzębska-Demczar.

Organizatorami Konkursu byli: Starostwa Powiatowe w Chodzieży, Pile, Złotowie i Czarnkowie, Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Pile, Wyższa Szkoła Biznesu w Pile.

Do etapu regionalnego, który odbędzie się 15 marca br. w Wyższej Szkole Biznesu w Pile zakwalifikował się Mariusz Pertek, uczeń klasy IIb.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim etapie!