SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Aktualności

Giełda trzcianeckich szkół ponadgimnazjalnych

29 marca 2008r w Młodzieżowym Domu Kultury w Trzciance odbyło się przedstawienie ofert edukacyjnych szkół ponadgimnazjalnych rejonu trzcianeckiego. W imprezie uczestniczyły cztery trzcianeckie szkoły oraz organizator – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Trzciance. Absolwenci gimnazjów i ich rodzice mieli okazję zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół na rok szkolny 2008/09, mogli zapoznać się z walorami szkół i ich osiągnięciami, mogli porozmawiać z obecnymi uczniami szkół ponadgimnazjalnych. Mogli zdobyć foldery i materiały reklamowe.


Zespół Szkół Technicznych również przedstawił swoją atrakcyjną ofertę.  Jak zwykle nasze stanowisko cieszyło się dużą popularnością i zainteresowaniem.
Równolegle, na terenie ZST odbywały się tradycyjne „Drzwi otwarte„. Wszyscy zainteresowani mogli odwiedzić szkołę, zobaczyć ją „od środka” i przekonać się  jak dziś wygląda  „Samochodówka„.
Wszystkim absolwentom gimnazjów życzymy trafnych wyborów dalszej drogi kształcenia i wiele satysfakcji płynącej ze zdobywania wiedzy…