SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Aktualności

Szkolny konkurs stroików świątecznych 2010

W dniu 09.12.2010r w auli naszej szkoły odbył się konkurs układania stroików świątecznych w dwóch kategoriach : stroik wiszący i stojący.
Każda klasa miała swoich reprezentantów w wykonywaniu stroika świątecznego. Uczniowie  klas wykonywali  pracę na miejscu, w regulaminowym czasie z własnych materiałów. Uczniowie podczas układania stroików bawili się wspaniale: słuchali muzyki, wymieniali się doświadczeniami, pomysłami, nawiązywali nowe znajomości(integracja klasowa).Oceniano  pomysłowość, dobór materiałów oraz wrażenie estetyczne.

Jury w składzie:

Aneta Jastrzębska – Demczar – w-ce dyrektor szkoły
Joanna Rybarczyk – opiekun Samorządu Uczniowskiego
Renata Kowalczyk – nauczyciel
Kinga Woroniecka – z-ca Samorządu Uczniowskiego
przyznało nagrody w kategoriach”

kategoria stroik stojący:
I miejsce- kl. IVc:
Marcin Wróbel

II miejsce- kl. IVa:
B. Wojciechowicz
P. Antoszewski
B. Janicki
P.Jankowski

III miejsce- kl. IIIb:
D. Ryba
S. Jaworski

III miejsce- kl. Ic:
E. Moczadło
A. Janas
D. Nagiewicz

–  kategoria stroik wiszący:
I miejsce
kl. IIb- A. Podgórska
kl. IIIb-A. Hyży

II miejsce-  kl. IIIa:
P. Nowak
K. Konradowski

III miejsce-  kl. IVb:
N. Tomecka
K. Sadowa
A. Hospod
P. Sadowa

Wyróżniono kl. IIIc:
M. Stasiński
B. Skulimowski
K. Kadela

Wśród laureatów wytypowano osoby które reprezentowały naszą szkołę  w Powiatowym Konkursie Układania Stroików Świątecznych w Zespole Szkół w Białej:
Marcin Wróbel
A. Podgórska
A. Hyży
P. Nowak
Zespół Szkół Technicznych zgłosił na konkurs ,,Ozdoba choinkowa” organizowany przez Muzeum Ziemi Nadnoteckiej w Trzciance cztery prace wykonane przez naszych uczniów:

,,ŚWIĘTY MIKOŁAJ”
Maciej Stasiński- kl.IIIc
Kamil Kadela- kl. IIIc
Bartłomiej Skulimowski-kl.IIIc

,,BOMBKA”
Aneta Hyży- kl. IIIb
Agata Podgórska- kl. IIb

,,OBRAZ
Piotr Nowak- kl.IIIa
Karol Konradowski- kl.IIIa

,,WIANUSZEK
Natalia Tomelka- kl. IVb
Paulina Sadowa- kl. IVb
Klaudia Sadowa- kl. IVb
Anna Hospod  – kl. IVb

Organizatorem konkursu szkolnego były panie: A. Jaworska oraz J. Rybarczyk – Samorząd Uczniowski.