SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Aktualności

Walentynki 2012

Samorząd Uczniowski ZST  w dniu 09.02.2012 r. zorganizował konkurs szkolny: „Drzwi Walentynkowe”. Konkurs polegał na świąteczno – walentynkowym przy ozdobieniu drzwi do klasopracowni. Trzy klasy, które najładniej, najfajniej, ciekawie „ubrały” drzwi,  otrzymały nagrody: dyplom i słodycze dla całej klasy. W czasie ozdabiania drzwi młodzież doskonale się bawiła, było wiele śmiechu.  Szkoła dzięki temu była kolorowa, z ogromną ilością serc. Atmosfera panująca na korytarzach szkolnych skłaniała do przemyśleń o miłości, przyjaźni, zaufaniu, zrozumieniu. Na przerwach z radiowęzła płynęła nastrojowa muzyka.

Wyniki konkursu:

miejsce I – klasa IV B – wych. mgr J. Rybarczyk
miejsce II – Klasa I D  – wych.mgr A. Goszcz
miejsce III – klasa II B – wych. mgr  M. Komorowska

Mimo, że Walentynki zapisane są w kalendarzu 14 lutego,  jak co roku Samorząd  Uczniowski przeprowadził  sprzedaż Walentynek, które można było wysłać  Pocztą Walentynkową w dniu10.02.2012r. Zainteresowanie jest zawsze ogromne.
W tym dniu cichy wielbiciel może się ujawnić, przyjaciele mogą okazać sobie sympatię, a pani profesor może się dowiedzieć, że mimo trudności na lekcjach klasa bardzo lubi na nie przychodzić. Dla wszystkich sympatyków Walentynek, ale nie tylko:

Dla Chłopczyka i dziewczynki
dla najlepszej Walentynki,
zdrowia szczęścia i radości,
to dla Ciebie w dniu miłości !