SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Nasze imprezy

Noc atrakcji, czyli „Jak dobrze być razem”.

W poniedziałek 22 kwietnia 2013r. wielu uczniów (około 50) nie wyruszyło tradycyjnie po lekcjach do domu, ale zostali w szkole – i to dobrowolnie !  Zaczęły się przygotowania do imprezy – „Jak dobrze być razem”.O 18:00 spotkaliśmy się odpowiednio przygotowani (nocna bielizna, koce, jaśki, przybory toaletowe, żywność na kolację i śniadanie, konsola, filmy, przebrania….) w auli i zaczęło się…

Do około 22:00 zajęcia w grupach – kurs szydełkowania, gry niehazardowe, gry i zabawy komputerowe, symulacja jazdy…
Od 21:00 – kolacja na zasadzie szwedzkiego bufetu – kawa, herbata, sok, jaja w majonezie, wędliny, pomidory, sałatka owocowa i inne pyszności.
A o 23:00 szalony taniec „ HARLEM SHAKE” w którym uczestniczyli i uczniowie i nauczyciele.
Około 24:00 zaczął się maraton filmowy w auli – miejsca bardzo wygodne – leżące –  na materacach ( za które bardzo dziękujemy Straży Pożarnej) – „Nietykalni”, „Lustra 1” i kolejny film sprawiły, że część uczniów i opiekunowie – nauczyciele nie przespali ani minuty. A już od 04:30 zaczęły się przygotowania do królewskiego śniadania – sery, mleko, kakao, płatki śniadaniowe, owoce…
Po śniadaniu szybkie sprzątanie szkoły. A ostatnim punktem programu było wręczenie nagród (plecaki, czapeczki, notesy, lizaki, breloki, smycze do kluczy) za udział w konkursach.
A przy okazji serdecznie dziękujemy Stróżom Prawa – POLICJI za delikatny nadzór i konsultacje z dyrektorem ZST oraz DYREKTOROWI ZST za zgodę i zaufanie którego nie nadużyliśmy.
I liczymy na kolejną imprezę w przyszłym roku.