SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Nasze imprezy

Dyskoteka Black Party

12 lutego 2015r. w środku zimy, dzień przed rozpoczęciem wyczekiwanych przez uczniów ferii zimowych i 2 dni przed walentynkami  w ZST odbyła się dyskoteka Black Party. Była ona ostatnią w obecnym roku szkolnym , ale także podsumowaniem dotychczasowych , tegorocznych dyskotek -Tomorrowschool, Attack Party z Black Party. Każda z nich była inna, ale jednocześnie podobna do siebie , dzięki NIEZWYKŁEJ ENERGII I DOSKONAŁEJ ZABAWIE jej uczestników.

Na imprezie doskonale bawiła się młodzież Samochodówki , gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych z okolicy. Była to również okazja na spotkanie z absolwentami technikum, którzy zawsze chętnie pojawiają się na dyskotechach w naszej szkole.

Muzykę i dobrą atmosferę  podczas Black Party zapewnił wyjątkowy zespół DJ-ów : SYDON – Łukasz Sydonowicz, TOSIEK – Michał Towpik ,CZARNY- Maciej Czarny, KOWAL – Grzegorz Kowalczyk, ALLEN FINN- Kacper Tarczyński,WIŚNIA – Maciej Wiśniewski ,RYBA – Szymon Rybarczyk.

Dla osób pragnących wyciszenia, przygotowana została kafejka chillautowa, która poza przygotowanym słodkim poczęstunkiem i nastrojowym miejscem na rozmowy , pozwalała wysłuchać romantyczne ballady.

Parkiet auli szkolnej był pełen roztańczonych par oraz grup do oststnich minut imprezy. Dyskoteka była świetną formą oderwania się na chwilę od obowiązków związanych z codziennością szkolną i budowaniem niezapomnianych wspominień młodości, nie tylko ze szkolnej ławy.