Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Aktualności

SAMOCHODÓWKA NAJLEPSZA W POWIECIE

Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych 9 marca zdobyła I miejsce w Finałach Powiatu Czarnkowsko – Trzcianeckiego w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Po wyrównanym wygranym pierwszym secie z LO Czarnków w drugim już popularna Samochodówka nie miała żadnych problemów wygrywając całe spotkanie 2:0. W finale z drużyną Edukacji Lubasz to był już popis ładnej koncertowej gry zakończonej zwycięstwem 2:0 w setach ( 25:7 i 25:16).

Klasyfikacja końcowa przedstawiała się nastepująco:

I m – ZST Trzcianka

II m – Edukacja Lubasz

III m – LO Czarnków

IV – LO Trzcianka

Pierwsze miejsce premiowała ZST Trzcianka do reprezentowania naszego Powiatu w Rejonie Pilskim.

W turnieju finałowym Rejonu Pilskiego rozegranym 14 marca ZST Trzcianka zajęła wysokie trzecie miejsce ulegając jedynie LO SM Piła i I LO Piła.

Drużyna ZST Trzcianka wystąpiła w składzie: Maciej Maćkowiak, Damian Biskup, Dawid Medoliński, Łukasz Chojnacki, Jakub Rojewski, Gracjan Orlewicz, Paweł Sabat, Artur Jagła .