SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Aktualności

Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

1 września o godz. 9.00 w Zespole Szkół Technicznych im. Noblistów Polskich uroczyście powitaliśmy nowy rok szkolny.  Wszyscy po zasłużonej wakacyjnej przerwie z radością spotkaliśmy się ponownie z naszymi koleżankami i kolegami. Uczniowie kl. 2b5 Gabriela Dubicka, Grzegorz Kamiński , kl. 2a Nikola Juszczak , 4a Adrian Medoliński przygotowali oprawę artystyczną. Pomimo pandemicznych obostrzeń nie zabrakło pozytywnej atmosfery. Pan Dyrektor Robert Ziółkowski tradycyjnie w imieniu całej społeczności ZST powitał pierwszoklasistów, zachęcając ich do twórczej aktywności, nauki oraz budowania relacji. W swoim przemówieniu przypomniał również o historycznym wydźwięku tej daty.
przemówienie dyrektora

Dzisiaj, w 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej składamy hołd wszystkim walczącym i poległym. Pamiętajmy, że to dzięki nim żyjemy dziś w wolnej Polsce. Za to im cześć i chwała!

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom radości z każdego dnia, uśmiechu, wytrwałości w dążeniu do realizacji marzeń. Bądźcie dla siebie otwarci, nie oceniajcie  po okładce, bo prawdziwą wartość odnaleźć można tylko wewnątrz. Wychodźcie z inicjatywą, aby zdobyć przyjaciela. Akceptujcie ludzi takich, jacy są a nie takich, jakimi chcielibyście ich widzieć.

Renata Wypusz