SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Aktualności

Otwarte Mistrzostwa w jedzeniu pączków na czas

W Tłusty czwartek 8 lutego 2024r. w Zespole Szkół Technicznych odbyły się otwarte Mistrzostwa w jedzeniu pączków na czas.  Współorganizatorem zawodów była Piekarnia Rogalik z Trzcianki Państwa Wiesławy i Janusza Dudek, którą podczas zawodów reprezentował Pan Piotr Złociński. Honorowy patronat nad imprezą sprawowali starosta Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego Pan Feliks Łaszcz oraz burmistrz Trzcianki Pan Krzysztof Wojciech Jaworski.


Do uczestnictwa w mistrzostwach zgłosiło się 13 uczestników. Zabawa polegała na jak najszybszym zjedzeniu 10 paczków. Zadanie okazało się niezwykle trudne, bo nie wszyscy uczestnicy mu podołali. Nad imprezą cały czas opiekę sprawował tez ratownik medyczny – na szczęście nie okazał się być potrzebny 😉 A oto wyniki:

I miejsce z czasem 14 min.  17 s.  zajął Pan Piotr Sikora

II miejsce z czasem 16 min.  47 s.  zajął Pan Dawid Nowicki

III miejsce z czasem 17 min.  57 s.  zajął Pan Jordan Sikora

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał 5 – osobowy zespół sędziowski. Zwycięzcy otrzymali okolicznościowe dyplomy, puchary oraz nagrody w postaci voucherów 4 Active Trzcianka. Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu ZST i jego opiekunowi Pani Joannie Rybarczyk za sprawna organizację zawodów.

Galeria