SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI

Absolwenci szkoły

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Temporibus reiciendis sint eaque ratione qui suscipit veritatis architecto. Praesentium temporibus tempore id minus excepturi corporis modi ullam accusantium atque earum laudantium quaerat assumenda dolorem, voluptas hic eligendi ex culpa reprehenderit voluptates cupiditate omnis architecto? Nisi, ratione cumque quisquam ut eos laudantium placeat quidem commodi nobis cum explicabo quo quos atque alias blanditiis? Inventore perferendis aperiam exercitationem sint dolores iste ad laudantium.

ABSOLWENCI

Rok 1967

TECHNIKUM SAMOCHODOWE
wychowawca – inż. Zdzisław Mazguła
1. Bartoś Czesław  2. Hlebionek Bolesław  3.Czaronek Jerzy
4. Dreger Wojciech 5. Feder Stefan  6. Gurzęda Jerzy
7. Kurek Tadeusz  8. Krawiec Ryszard  9. Łapawa Edward
10. Majewski Bronisław 11. Mazurek Antoni  12. Marciniak Henryk
13. Mumot Marek  14. Parchimowicz Zdzisław
15. Ratajczak Jerzy 16. Sobkowiak Zdzisław 17. Urbański Wiesław
18. Markiewicz Kazimierz  19. Włodarczyk Zdzisław  20. Węcławowicz Wojciech
21. Wojnicki Piotr  22. Wintonowicz Ryszard 23. Wilczyński Józef
24. Żyliński Witold  25. Wiśniewski Eugeniusz  26. Trociński Józef
27. Madajczak Stanisław  28. Rzeszotek Jerzy

Rok 1968

TECHNIKUM SAMOCHODOWE
wychowawca – mgr Irena Krawiec
1. Boch Tadeusz  2. Chabowski Zdzisław  3. Dulko Tadeusz
4. Gielnik Grzegorz  5. Hipnarowicz Zdzisław  6. Jastrzębski Ryszard
7. Kuźma Marian  8. Kurczewski Jan  9. Kryger Stefan
10. Matkowski Edward  11. Mądrawski Kazimierz
12.Majewski Leszek  13. Olejnicki Bolesław  14.Osik Tadeusz
15.Ratajczak Zbigniew  16. Ratkiewicz Ryszard  17. Stokłosa Henryk
18. Szawłowski Edward  19.Szymczak Marian  20. Tafelski Henryk
21. Wiśniewski Jerzy  22. Zapała Józef

Rok 1969

TECHNIKUM SAMOCHODOWE
wychowawca –
1. Balczunas Tadeusz  2. Czerniewicz Jan  3. Dwornik Andrzej
4. Filarowski Mieczysław  5. Gorczyński Tadeusz  6. Hipnarowicz Kazimierz
7. Kałużny Stefan  8. Kawczyński Paweł  9. Kinczel Edward
10.Kosowicz Bolesław  11. Kulbiej Marian  12. Lenartowicz Lech
13. Łapowicz Jerzy  14. Malujda Ireneusz  15. Mitraszewski Walerian
16. Poźniak Józef  17. Rejer Ryszard  18. Rojewski Ryszard
19. Rybarczyk Roman  20. Szukiełojć Wiesław  21. Tymek Zenon
22. Żytkiewicz Ryszard

Rok 1970

TECHNIKUM SAMOCHODOWE
wychowawca – mgr Janina Bandasz
1.Baczyński Jan  2. Banaś Adam  3. Bergier Marian
4. Bogacz Jerzy  5. Bukowiecki Czesław  6. Dziamski Zbigniew
7. Erdman Andrzej  8. Graczyk Ryszard  9. Jaworek Ludwik
10. Julkowski Andrzej  11. Kacza Andrzej  12. Kazimierczak Bogdan
13. Kluska Tadeusz  14. Król Czesław  15. Markowski Zbigniew
16. Marynowski Zbigniew  17. Nienowski Ryszard  18. Papież Edward
19. Piwnicki Julian  20. Pływaczyk Jan  21. Prosko Henryk
22. Pszczółka Ryszard  23. Ptak Jerzy  24. Runge Zdzisław
25.Sznajder Roman  26. Wąsek Waldemar  27. Wojtaszyn Tadeusz
28. Woźniak Tadeusz  29. Zajączkowski Kazimierz

Rok 1971

TECHNIKUM SAMOCHODOWE
wychowawca – mgr Andrzej Kandziora
1. Berger Antoni  2.Boban Andrzej  3. Bukowiecki Czesław
4. Ciągniwoda Czesław  5. Drozdowicz Andrzej  6.Dubiel Józef
7. Fechner Andrzej  8. Fulora Czesław  9. Gołębiowski Stanisław
10. Grzebyta Tadeusz  11. Górski Krzysztof  12. Imbierowicz Ryszard
13. Jurczynski Tadeusz  14. Kacza Andrzej  15. Korzeniewski Tadeusz
16. Kośka Jan  17. Krysiak Leonard  18. Kuś Antoni
19. Lonkiewicz Kazimierz  20. Lelas Stanisław 21. Lewicki Jan
22. Lipiński Jan  23.Lustyk Wiesław  24. Michalski Wojciech
25. Mickiewicz Antoni  26. Majewski Bogusław  27. Nowak Ryszard
28. Raubo Jan  29. Sędziak Tadeusz  30. Smyczyński Marek
31. Spiżewski Krzysztof  32. Sulejewski Jan  33. Szczepański Leszek
34. Szczublewski Jerzy  35. Śmietanka Piotr  36. Wilk Marian
37. Woźnicki Zdzisław  38. Zyder Edward  39. Ratajczak Wojciech
40. Kordek Romuald

Rok 1971

TECHNIKUM SAMOCHODOWE
wychowawca – mgr Andrzej Kandziora
1. Berger Antoni  2.Boban Andrzej  3. Bukowiecki Czesław
4. Ciągniwoda Czesław  5. Drozdowicz Andrzej  6.Dubiel Józef
7. Fechner Andrzej  8. Fulora Czesław  9. Gołębiowski Stanisław
10. Grzebyta Tadeusz  11. Górski Krzysztof  12. Imbierowicz Ryszard
13. Jurczynski Tadeusz  14. Kacza Andrzej  15. Korzeniewski Tadeusz
16. Kośka Jan  17. Krysiak Leonard  18. Kuś Antoni
19. Lonkiewicz Kazimierz  20. Lelas Stanisław 21. Lewicki Jan
22. Lipiński Jan  23.Lustyk Wiesław  24. Michalski Wojciech
25. Mickiewicz Antoni  26. Majewski Bogusław  27. Nowak Ryszard
28. Raubo Jan  29. Sędziak Tadeusz  30. Smyczyński Marek
31. Spiżewski Krzysztof  32. Sulejewski Jan  33. Szczepański Leszek
34. Szczublewski Jerzy  35. Śmietanka Piotr  36. Wilk Marian
37. Woźnicki Zdzisław  38. Zyder Edward  39. Ratajczak Wojciech
40. Kordek Romuald

Rok 1973

TECHNIKUM SAMOCHODOWE
Klasa a  wychowawca – mgr Irena Krawiec
1.Czupak Wiktoria  2. Szymaniec Jadwiga  3.Brodziak Arkadiusz
4. Michalak Lidia  5. Harwasimowicz Barbara  6. Caban Jan
7. Hlebionek Tadeusz  8.Dudek Jerzy  9. Gorczyński Roman
10. Michalak Małgorzata  11. Janas Zbigniew  12. Jarzyński Edward
13. Kudłacz Ryszard  14. Kaczmarek Eugeniusz  15. Koźma Waldemar
16. Krajkowski Andrzej  17. Klimczyk Zbigniew  18. Meller Piotr
19.Nowak Ireneusz  20. Pertek Konrad  21. Rutkowska Janina
22.Różański Marek  23. Rutkowska Stefania  24. Olejniczak Bogdan
25. Skrzypczak Ewa  26. Stanek Bogdan  27.Trybuchowski Henryk
28.Wargin Andrzej  29.Sobieraj Bożena  30.Żołnierkiewicz Waldemar
TECHNIKUM SAMOCHODOWE
Klasa b  wychowawca – mgr Tadeusz Maciejewski
1. Artychowicz Leszek  2. Bajon Marek  3. Bekisz Henryk
4. Bukowiecki Roman  5. Dudziak Paweł  6. Dreger Zbigniew
7.Grzechowiak Janusz  8. Gołcz Mieczysław  9. Kubiś Henryk
10. Kowalski Mirosław  11. Mierzejewski Jerzy  12. Maćkowiak Andrzej
13. Małdziński Marek  14. Magdziński Jerzy  15. Nogalski Roman
16. Polatowski Piotr  17. Rutkowski Bazyli  18. Słowik Witold
19. Szarwark Leon  20. Strzałkowski Józef  21. Sobkowski Krzysztof
22. Urban Janusz  23. Zielonka Henryk

Rok 1974

TECHNIKUM SAMOCHODOWE
Klasa a  wychowawca – mgr Anna Konieczna (Kozak)
1.Wiśniewska Maria  2.Gałka Cezary  3. Nienowska Irena
4.Kabaciński Mateusz  5.Korpys Zbigniew  6. Kuterba Tadeusz
7.Kurant Zenon  8.Klink Izabela  9.Kusiak Henryk
10.Łukjan Mirosław  11. Magdziński Bogdan  12. Muchalska Janina
13. Olesiuk Elżbieta  14. Olekszyk Zbigniew  15. Obiegałko Andrzej
16.Pilarczyk Wojciech  17.Przybylski Antoni 18. Sienkiewicz Krystyna
19.Strachel Ireneusz 20. Surówka Leszek 21.Sołtysik Stefan
22.Cybulska Teresa 23. Szarszoń Henryk 24.Tomys Sławomir
25. Jakubowska Elżbieta 26. Tetzlaff Wojciech  27. Wydra Józef
28.Grandke Krystyna 29. Zahorska Teresa  30.Wiśniewski Henryk
TECHNIKUM SAMOCHODOWE
Klasa b  wychowawca – mgr Konstancja Jamnicka
1.Bednarkiewicz Cezary 2.Białecki Piotr 3.Dobrzyński Ryszard
4.Figas Piotr 5.Jessa Henryk 6.Krast Szymon
7.Krzyżanowski Artur  8.Kubik Henryk 9.Kubiciel Sergiusz
10.Klimza Marian  11.Lach Marek  12.Malinowski Józef
13.Mieloch Leszek 14. Orłowski Krzysztof 15.Połyniak Bogusław
16.Różycki Janusz 17.Robowski Bogdan 18.Sibiga Bogdan
19.Skrzypczak Wojciech 20.Sergowicki Krzysztof 21.Sobieraj Jerzy
22.Subczyński Marek  23.Świątek Tadeusz 24.Wybraniec Jan
25.Zwaruń Józef 26.Zabiszak Henryk 27.Żyźniewski Marcin
28. Hadziński Waldemar