SZKOŁA POLECANA PRZEZ PRACODAWCÓW Biuletyn Informacji Publicznej
Informacja KONTAKT Numer telefonu 672162468 Ułatwienia do strony WCAG
Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki
Szkoła prowadzona przez POWIAT
CZARNKOWSKO-TRZCIANECKI
Nasze imprezy

Dzień Edukacji Narodowej 2009

16 października młodzież, pracownicy,  i dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych w Trzciance uroczyście uczcili Dzień Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty, dlatego zaprosiliśmy na akademię obecnych i byłych pracowników szkoły, nauczycieli i pracowników administracyjno-obsługowych.

W tym roku pamiętaliśmy także o rocznicy wyboru Jana Pawła II na papieża, dlatego Jego słowa: ,,Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś nauczyć” stały się mottem naszego spotkania. Pan Dyrektor Robert Ziółkowski w swoim wystąpieniu przekazał życzenia pomyślności i szczęścia całej społeczności szkolnej, szczególne podziękowania i życzenia składając  Panu profesorowi Henrykowi Bireckiemu, który od tego roku szkolnego jest na zasłużonej emeryturze. Tradycyjnie nauczyciele i pracownicy naszej szkoły usłyszeli podziękowania od uczniów
i otrzymali wraz z życzeniami symboliczne róże. Życzenia złożył też pan Czesław Rogosz – przewodniczący Rady Rodziców. Były także przyznane przez Pana Dyrektora nagrody za pracę dla nauczycieli i pracowników szkoły. Na koniec nasi aktorzy zaprezentowali program artystyczny – ,,Straszny dwór”, o duchach i upiorach szkolnych, które mimo budzącej grozy zadziwić potrafią  S. Moniuszkę także swym tanecznym  talentem.